Кафедра "Автомобілі та транспортний менеджмент"

Новини

2017-2018 навчальний рік


30 квітня

Вітаємо!


      Вітаємо студента групи 1АТ-16мс Вадима Мальченка з ІІ місцем на Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом загально-професійної дисципліни "Технічна експлуатація автомобілів", яка відбулася 25 квітня 2018 року у Харьківському національному автомобільно-дорожньому університеті.


      Вітаємо студента групи 2АТ-17м Антона Свершка з ІІ місцем у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство", яка відбулася 18 квітня 2018 року у Київському національному транспортному університеті.


      Вітаємо студента групи 2АТ-17м Антона Свершка з ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності "Автомобільний транспорт", який відбувся у квітні 2018 року у Харьківському національному автомобільно-дорожньому університеті.


      Вітаємо студентку групи 1ТТ-16мс Валентину Василик з ІІ місцем на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі", яка відбулася 19 квітня 2018 року у Центральноукраїнському національному технічному університеті (м.Кропивницький).


24 березня
      21 – 23 березня 2018 року відбулась XLVII Науково-технічна конференція факультету машинобудування та транспорту ВНТУ. У ній взяли участь викладачі та студенти кафедри АТМ.
З тезами доповідей та детальною інформацією можна ознайомитись на сайті


1 березня
      1 березня 2018 року у ВНТУ відбувся профінформаційний масовий захід «День кар’єри», в якому взяв участь колектив кафедри АТМ. Запрошені на захід учні загальноосвітніх навчальних закладів міста мали змогу поспілкуватися з представниками кафедри та отримати детальну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка спеціалістів кафедрою АТМ.


26 Жовтня
      Кафедрою АТМ був проведений профорієтаційний захід, на який було запрошено студентів Вінницького технічного коледжу. Викладачі кафедри показали аудиторії, де проводяться заняття та лабораторну базу кафедри.


23-25 Жовтня
      На кафедрі "Автомобілі та транспортного менеджменту" відбулася "X Міжнародна науково-практична конференція “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ”


2016-2017 навчальний рік


Березень - Квітень 2017
      Студенти кафедри беруть активну участь у Конкурсі стедентських наукових робот та у Всеукраїнських студентських олімпіадах по всій Україні, їхні здобутки наведено нижче. Завідувач кафедри Автомобілів та Транспортного менеджменту д.т.н., професор Біліченко Віктор Вікторович висловлює подяку студентам та їх науковим керівникам за виконану роботу та отримані здобутки. Бажає творчого натхнення та не зупинятись на отриманих результатах.


13 - 14 Квітня 2017
      На кафедрі «АТМ» відбулась V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ”. Перейти на сайт конференції

28 Лютого 2017
      Відбулася ІІ зустріч представників "Бош Сервис Автодром" з струдентами кафедри, у якій студентам представниками сервісу була проведена лекція з питання "Сучасні вимоги до якості посгул", та проведено анкетування на заміщення вакантних посад, після завершення навання на кафедрі АТМ. Матеріали зустрічі представлено на відео -


2015-2016 навчальний рік

30 Червня 2016
      Вінницький національний технічний університет вперше в Україні запрошує на навчання за спеціальністю 255 – «Озброєння та військова техніка», за спеціалізацією «Конструювання та виготовлення стрілецької зброї». Для підготовки вказаних фахівців ВНТУ має висококваліфікований професорсько-викладацький склад, сучасну матеріально-технічну базу, крім цього, частина занять будуть проводитись на казенному науково-виробничому об’єднанні «ФОРТ» МВС України. Студенти разом з викладачами університету відвідуватимуть міжнародні та всеукраїнські виставки найновіших зразків стрілецької зброї та сучасного спеціалізованого обладнання для її виробництва. Випусковою за спеціальністю 255 “Озброєння та військова техніка” є секція кафедри “Автомобілі та транспортний менеджмент”. Дану секцію та проектну групу з розробки сучасної високоефективної стрілецької зброї очолює професор, д. т. н. Поляков А.П. По закінченню навчання випускники можуть бути працевлаштовані за отриманою спеціальністю на КНВО «ФОРТ» МВС України, підприємствах «Державного концерну Укроборонпром» та в інших відповідних державних установах. Під час навчання всі бажаючі забезпечуються гуртожитком. Конкурсні предмети під час вступу: українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова або історія України. Докладну інформацію можна отримати за телефонами: (0432) 59-83-75, 59-86-31.


23 Травня 2016
      Професорсько-викладацький склад та працівники кафедри АТМ Вітають доктора технічних наук, професора, академіка транспортної академії України, відмінника освіти України, завідувача кафедри Автомобілів та Транспортного Менеджменту Вінницького Національного Технічного Університету Віктора Вікторовича Біліченка з удостоєним званням «Заслужений діяч науки і техніки України» , бажають творчих успіхів і міцного здоров'я!


13 Травня 2016
      Викладач кафедри АТМ Олександр Вдовиченко відкрив єдиний в Україні музей моделей авто.Ознайометись з матеріалами статті ви може за посиланням- Посилання


14 - 15 Квітня 2016
      На кафедрі «АТМ» відбулась ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ”. Перейти на сайт конференції


19 - 21 Жовтня
      На кафедрі «АТМ» відбулась VIІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ”, присвячена дню працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.


8-11 вересня
      Кафедра «АТМ» прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «НОВІТНІ ШЛЯХИ СТВОРЕННЯ, ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, РЕМОНТУ І СЕРВІСУ АВТОМОБІЛІВ»


2014-2015 навчальний рік


14-16 квітня 2015 року
      У нас відбулась МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА
ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ" Перейти на сайт конференції


11-13 березня 2015 року
      У нас відбулась конференція "Регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідницьких організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.


28 листопада
      Асистент кафедри Романюк Світлана Олександрівна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук


20-22 жовтня
      Кафедра «АТМ» прийняла участь у VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ”, співорганізаторами якої є наша кафедра


29 травня - 01 червня
      Було прийнято участь в ІІІ міжнародній науково-технічній конференції «НАУКОВО-ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ АВТОМОБІЛЬНОЇ І ТРАНСПОРТНО-ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗЕЙ» в м. Луцьк, співорганізаторами якої є наша кафедра


10 квітня
      Аспіранти кафедри Галущак О.О. та Галущак Д.О. отримали диплом І ступеня в конкурс науково-технічних ідей з напрямку “Енергозбереження”. Конкурс проводився Науковим товариством студентів та аспірантів ВНТУ


8 квітня
      У нас відбулась МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ"
Перейти на сайт конференції      У Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство» приняли участь: Коробов С.С., ст. гр. 1АТ-10; Пушкар О.В., ст. гр. 1АТ-11; Томляк С.І., ст. гр. 1АТ-10; Тульчинський В.Г., ст. гр. 1АТ-12; Квасневський С.О., ст. гр. 1АТ-12мс.
3-тє місце завоював ст. гр. 1АТ-10 Коробов С.С.


12-14 березня
      У нас відбулася конференція "Регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідницьких організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.

      Найкращими були обрані доповіді таких студентів:
- Паляднік Я.В., ст. гр. 1АТ-12мс
науковий керівник – к.т.н., доцент Кукурудзяк Ю.Ю.
- Букша М.В., ст. гр. 1АТ-12мс
науковий керівник – к.т.н., доцент Кукурудзяк Ю.Ю.
- Тишківський І.Р., ст. гр. 1АТ-13м, науковий керівник – к.т.н., доцент Кашканов А.А.
- Коробов С.С., ст. гр. 1АТ-10, науковий керівник – д.т.н., професор Поляков А.П.
- Квасневський С.О., ст. гр. 1АТ-12мс, науковий керівник – д.т.н., професор Поляков А.П.
- Маріянко Б.С., ст. гр. 1АТ-12мс, науковий керівник – д.т.н., професор Поляков А.П.
- Сломнюк Б.В., ст. гр. 1АТ-13м, науковий керівник – д.т.н., професор Біліченко В.В.
- Расновський О.В., ст. гр. 1АТ-13м, науковий керівник – д.т.н., професор Біліченко В.В.
- Плохотнюк П.В., ст. гр. 1АТ-13м, науковий керівник – д.т.н., професор Біліченко В.В.
- Рациборинський В.В., ст. гр. 1АТ-13м, науковий керівник – д.т.н., професор Біліченко В.В.


14 лютого
      На кафедрі “Автомобілі та транспортний менеджмент” було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Автомобілі та автомобільне господарство”
Переможцями стали:
1 місце – ст. гр. 1АТ-12мс Паляднік Ярослав Володимирович;
2 місце – ст. гр. 1АТ-13м Расновський Олександр Васильович;
3 місце – ст. гр. 1АТ-12мс Букша Михайло Васильович.


8 Лютого
      На кафедрі «АТМ» 3-8 лютого відбувся успішний захист бакалаврських дипломних робіт студентами заочної форми навчання


12 Листопада
      На кафедрі «АТМ» 12-14 листопада відбулась міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ».


26 Жовтня
      День автомобіліста і дорожника
Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.
      Кафедра АТМ вітає всіх автомобілістів з професійним святом


23 Жовтня
      Біліченко Віктор Вікторович професор, зав кафедрою автомобілів та транспортного менеджменту отримав підтведження про захист докторсткої дисертації на тему «Наукові основи стратегії розвитку виробничих систем автомобільного транспорту» за спеціальністю 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту


21 Жовтня
      На кафедрі «АТМ» відбулась VI-ої міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ», присвячена дню працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.


15 вересня
      У місті Севастополі відбулася ХІV міжнародна науково-практична конференція "Автомобільний транспорт: проблеми та перспективи". Члени кафкдри АТМ прийняли активну участь у конференції.


1 вересня
      За кількістю охочих навчатися - спеціальність "Автомобілі та автомобільне господарство" зайняла 5-е місце в рейтингу спеціальностей ВНТУ.

Головна сторінка | Історична довідка | Склад кафедри | Навчально-методична робота |Наукова діяльність | Матеріально-технічна база | Новини